Rambo HC 10 PRO

To uniwersalna, niewielka maszyna marki LUMAG , która swoją wydajnością zadowoli wymagajacych klientów. Oferta ta kierowana jest do posiadaczy wielu nasadzeń oraz zawodowców obsługujących niewielkie zlecenia.
Rębak ten jest napędzany 7 konnym Silnikiem spalinowym. Za rozdrabnianie gałęzi odpowiada sprawdzony i wydajny bębnowy układ tnący z nożami 2+1. Rozdrabniacz do gałęzi HC 10 pro zrebkuje konary nawet do 8 cm średnicy.
Konstrukcja leja zasypowego i wyrzutowego na specjalnym zawiasie pozwala na wygodną wymianę noży lub czyszczenie komory tnącej. Maszyna wyposażona jest w zaczep kulowy dzięki któremu przemieszczanie rębaka odbywa się niezwykle łatwo. Zarówno serwis jak i obsługa rębaka jest porównywalna z obsługą spalinowej kosiarki do trawy.
I nie sprawi problemów w przydomowym zastosowaniu. Niewielkie rozmiary rębaka sprawiają że łatwo jest przechowywać sprzęt.

Dla kogo?

Rambo HC 10 PRO to kolejna maszyna, która jest dostępna w naszej wypożyczalni gdzie sprawdza się doskonale. Rębak hc 10 PRO ma za sobą wiele zmielonych gałęzi i wciąż zadziwia swoją mocą oraz wydajnością. Zapraszamy do darmowych testów tej maszyny, która jest niezmiernie ceniona przede wszystkim przez zawansowanych działkowiczów i osób posiadających wiele roślin i drzew w swoim ogrodzie. Wydajność oraz moc tego niewielkiego rębaka docenią również firmy, które pracują dla „świadomych” klientów chcących zapłacić więcej za kompleksowe usługi. Te argumenty sprawiają, że Rębak Lumag Hc 10 PRO będzie bez wątpienia trafionym wyborem dla Państwa firmy oraz jej klientów, ważnym aspektem jest fakt , że eksploatacja tej maszyny nie sprawia problemów oraz nie obciąża portfela.

rębak spalinowy wrocław

Rębak do gałęzi HC 10 PRO jest napędzany trwałym i mocnym 7 konnym silnikiem spalinowym LONCIN gwarantującym tanią i bezproblemową eksploatację.

Rębak Rambo HC 10PRO jest wyposażony w szeroki lej wsadowy dzięki takiemu rozwiązaniu możesz rozdrabniać rozgałęzione Konary bez potrzeby ich rozdzielania. Terenowe opony Rębaka LUMAG HC 10 pro pozwalają na sprawne przemieszczanie maszyny nawet w najtrudniejszym terenie, dzięki zaczepowi kulowemu oraz specjalnym uchwytom ustawienie rębaka na właściwej pozycji jest bardzo proste. Niewielka waga oraz rozmiary zapewnią możliwość wjazdu do każdego ogrodu. Dedykowana jest dla firm obsługujących mniejsze zlecenia.

Zapraszamy do testowania maszyny w naszej siedzibie lub do skorzystania z wynajmu rębaka z dowozem

rębak Rambo hc 10 pro

DANE TECHNICZNE

ModelRAMBO-HC10PRO
Silnik4-suw benzynowy OHV
Pojemność silnika212 cm ³
Moc silnika7 KM 
PaliwoBenzyna 95 octan
Pojemność zbiornika paliwa3 l
Pojemność zbiornika oleju~0.6 l
RozruchRęczny, linka startu
Grubość gałęzi Ø max100 mm
Szybkość ostrza2000 obr / min
Ilość ostrzy2+1
Wymiary (dł. / szer. / wys.)1670/570/1060 mm
Poziom mocy akustycznej118 dB (A)
Waga135 kg