rębak LUMAG hc 15 pro Wrocław Sprzedaż

Rambo HC 15 PRO

Rębak LUMAG HC 15 PRO jest to zdecydowany faworyt w ofercie niemieckiego producenta Lumag.

Rębak LUMAG Rambo HC 15 pro jest bardzo wydajnym i mocnym rozdrabniaczem, który może rozdrobnić nawet do 5 m3 gałęzi na godzinę. Ważący 50 kg bębnowy mechanizm tnący z układem noży 2+1 jest przy okazji kołem zamachowym i to właśnie dzięki temu rozwiązaniu rębak Rambo hc-15 pro zawdzięcza swoją moc.

Dla kogo?

Prezentowany rębak jest dostępny w naszej wypożyczalni gdzie przepracował już ponad 300 mth i właśnie dlatego znamy ten model „od podszewki”. Zapraszamy do darmowych testów tej maszyny, która jest niezmiernie ceniona przede wszystkim przez naszych „profesjonalnych” klientów. Wydajność oraz moc tego rębaka sprawia, że będzie on doskonałym wyborem dla małych i średnich firm zajmujących się zarówno pielęgnacją terenów zielonych jak i wycinką, ważnym aspektem jest fakt , że eksploatacja tej maszyny nie sprawia problemów oraz nie obciąża portfela.

silnik-rębak-sprzedaż

Rębak HC 15 PRO rozdrabniacz do gałęzi jest zasilany mocnym 12 konnym silnikiem spalinowym gwarantującym tanią i bezproblemową eksploatację.

Rębak Rambo HC 15PRO jest wyposażony w szeroki lej wsadowy dzięki takiemu rozwiązaniu możesz rozdrabniać rozgałęzione Konary bez potrzeby ich rozdzielania. Czterokołowe podwozie Rębaka LUMAG HC 15 pro sprawia że przemieszczanie rozdrabniacza jest niezwykle wygodne a kompaktowe wymiary zapewniają przejazd przez najwęższe bramki lub furtki. Dedykowana jest dla firm obsługujących większe i średnie zlecenia.

Zapraszamy do testowania maszyny w naszej siedzibie lub do skorzystania z wynajmu rębaka z dowozem

Lumag-hc15PRO-sprzedaż-wrocław

DANE TECHNICZNE

ModelRAMBO-HC15PRO
Silnik4-suw benzynowy OHV
Pojemność silnika420 cm ³
Moc silnika12 KM 
PaliwoBenzyna 95 octan
Pojemność zbiornika paliwa6,5 l
Pojemność zbiornika oleju~1.2 l
RozruchElektryczny 12V, Ręczny, linka startu
Grubość gałęzi Ø max150 mm
Szybkość ostrza2000 obr / min
Ilość ostrzy2+1
Wymiary (dł. / szer. / wys.)2000/800/1600 mm
Poziom mocy akustycznej120 dB (A)
Waga275 kg